Flip book element

AM-CELL C200 3D Optik Tarama Otomasyon Ölçüm Sistemi

AM-CELL C200 İnline 3d optik ölçüm cihazı

Firmaların düzeltici önlemler alabilmeleri ve üretim kalitesini arttır. Böylece kalite sorunları en kısa sürede tanımlanır. Analiz edilmesi ve ortadan kaldırılması sağlanır. Bu yüzden AM-CELL C200 İnline 3d optik ölçüm cihazı, imalat uygulamalarında kullanılmak için tasarlanmıştır.

  • TASARIM

Modüler tasarımı, kolay taşıma ve hızlı montaj imkanı sağlar. Bu nedenle Ekibimiz tarafından 2 gün içinde kurulur. AM-CELL C200 İnline 3d optik ölçüm cihazı aktif bir güvenlik sistemi vardır. Böylece güvenlik tehlikelerinden kaçınmak için güç geri bildirimli servo motarlar ile donatılmıştır.

  • KULLANIM

Şebeke elektriği ile çalıştırılır. Böylece Aktif üretim sahasında çalışı Buda fabrikalarda, CMM odalarında ve eğitim ortamlarındaki uygulamalar kullanılabilmeyi kolaylaştırır.

  • RAPORLAMA

Kalite Kontrol için Hassas ölçüm sonuçları ve sezgisel GD&T sapmaları ile üretim, inceleme ve onarım süreçlerini hızlandırır. Tam bir kalite kontrol için otomatik bir ölçüm çözümü sunar. Şirketlere otomasyonu artırma, zekayı geliştirme ve işletmeyi yükseltme olanağı sağlar.

Devamını oku

Attblime r3sin Dental Reçine

Attblime r3sin DENTAL REÇİNE

Yeni suda çözünür ATTBLIME® r3sin fotopolimer sentetik reçine, düşük büzülme, maksimum incelik ve çok pürüzsüz bir yüzeye sahip 3D baskı modellerinin yüksek hassasiyette oluşturulması için tarafımızdan geliştirilmiştir.

Kategoriler:
Devamını oku

Create a Flip Book for any product category. You can also select custom posts.